04.12.2021 - Firma Rehberlerim

Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,

FİRMA DETAYLARI
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları, Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,
Zeal asansör Mardin,asansör bakım onarım revizyon firmaları,

http://i.hizliresim.com/Egdlmv.gif

http://i.hizliresim.com/BrQX0v.jpg

Zeal Asansör, kurulduğu tarihte tüm yetki belgelerini alarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Asansör sektörüne ve kullanıcılara hizmet, ürün ve çözümler sunmaktadır.

http://i.hizliresim.com/M0GYB2.gif

Konusunda uzman teknik personeli, hızlı, ekonomik ve zamanında iş teslimi anlayışı ile çalışan firmamız kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarına ait ürünler ve teknoloji yakından takip eden üretim ve hizmet alt yapısı ile sizlere hizmet sunmaktadır.

http://i.hizliresim.com/r3kLQM.png

Zeal Asansör, yük asansörü, insan asansörü, servis asansörü, sedye asansörü, hidrolik asansörler, monşarj asansörü, engelli asansörleri ve özel tasarım asansörler konusunda servis, bakım, onarım, yedek parça, tamir, acil servis konusunda hizmet vermektedir.

Zeal Asansör, gereksinimlere göre; 100 kg.’dan 20.000 kg.’a varan kapasitelerdeki asansörleri, engelli platformları, konut, AVM, endüstriyel tesis, Plaza ve iş merkezi, çarşı, hastane, havaalanı, metro vb. yaşam alanlarına uygulamaktadır.

http://i.hizliresim.com/qbkqYD.jpg

MİSYONUMUZ

Uzun yıllardır siz müşterilerimiz için en ideal asansör sistemlerini tasarlıyor ve beğenilerinize göre şekillendiriyoruz.Firmamızın misyonu, kaliteli ve dayanıklı ürünler üretebilmektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sizin şikâyetlerinizi göz önünde bulundurarak her geçen gün daha da iyi hale geliyor.ZEAL Asansör olarak uzman ekibimizin tasarımlarını siz müşterilerimiz ile paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.Kurulduğumuz an itibari ile sizin istekleriniz ve firmamızda eksik gördüğünüz özellikler bizim için ders niteliğinde oldu. Başarma isteğimiz ve azmimiz sayesinde bugün bulunduğumuz yerdeyiz.

http://i.hizliresim.com/EgdlND.jpg

Büyük şirketler ve özel kurumlar gibi birçok alanda kullanılması üzere kaliteli asansör parçaları üretmekteyiz. Yıllardır içerisinde olduğumuz bu sektördeki artıları ve eksileri çok iyi bilmekteyiz.Şikâyet oranını en aza indirgemek ve memnuniyetinizi sağlamak amacıyla sizin tavsiyelerinizden yola çıkarak hazırladığımız ürünler birçok kez denetlenirler.Üretim aşamamızda ekibimiz özgün ve gelişen çağa uygun tasarımlar yapmaktadır. Firmamız müşteri düşünceleri ile işlerini yürüten bir firmadır. Müşteri memnuniyeti bizim için önem arz eder.Yenilikçi yapımız nedeniyle dünyadaki teknolojik değişimlere karşı duyarlı ve dikkatliyizdir. Dünyadaki değişimden esinlendiğimiz ürünlerimizden biri de Makine dairesiz asansörlerdir.

http://i.hizliresim.com/qbkq4W.jpg

Makine dairesiz asansörler, yapı olarak geleneksel asansörler ile farklılık gösterirler. Bu asansör tipinin motoru %40’a kadar enerji tasarrufu sağlamaktadır. Birçok dünya ülkesi ürünü yağsız olması ve çevre kirliliği tehlikesi yaratmaması nedeniyle tercih etmektedir. Asansör modellerimiz üstün kontrol teknikleri ile eşsiz duruş hassasiyeti gösterirler.En esas amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve isteklerinize cevap verebilmektir.

http://i.hizliresim.com/37Z8YA.jpg

VİZYONUMUZ

Firmamızın vizyonu, siz müşterilerimiz için en sağlam ve ideal asansör tasarımlarını oluşturmaktır. Kaliteyi ön planda tutan şirketimiz sizin için paslanmaz çelik kullanır ve paslanmaya bağlı olarak oluşabilecek güvenlik sorunlarını tamamen ortadan kaldırırlar.ZEAL asansör olarak müşterilerimizin taleplerine ve şikâyetlerine önem verir, onların arzuları doğrultusunda ürünlerimizi şekillendiririz.ZEAL asansör, üretim süresi boyunca sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın sevincini duyar.Kurulduğu günden bu yana uzman kadrosuyla en iyi ürünleri üretmek üzere hareket eden firmamızın hırslı yapısı, kaliteli ürün üretme becerisi ve müşteri memnuniyetine verdiği önem nedeniyle asansör ve asansör sistemleri sektöründe kısa sürede tanınmıştır.Firmamızın değişmez prensipleri vardır. 

http://i.hizliresim.com/m3yl38.jpg

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur.En kaliteli ürüne ulaşmak üzere çıkılan yolda disiplinden asla ödün vermeyiz. Hizmette dürüstlüğe önem verir ve sizlere güven duygusu aşılamak üzere uğraşırız. Üretimde sürekliliğe ve başarıya önem veren yenilikçi şirketimiz, uzman kadrosuyla asansör sektöründe en iyisi olmayı hedefliyor.Değişen dünyadaki yeni teknolojileri takip eder ve tasarımlarımızı bu değişimlere dayanarak yaparız. İleri görüşlü ve yüksek yaratma kabiliyetine sahip elemanlarımız size nasıl daha fazla ürün sunabilecekleri hakkında çalışmalar yaparlar. Teknoloji firmamızın dostudur. Teknolojiden faydalanarak insan asansörleri gibi sıkça tercih edilen revaçtaki ürünlerimizin hata payını en aza indirgiyoruz.Firmamıza gösterdiğiniz yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederek size en iyi hizmeti vermeye devam ederiz.

http://i.hizliresim.com/LyzP1j.jpg

ADRES
Yenişehir Mahallesi Ravza Caddesi 46.Sokak No 1/8 MARDİN
TELEFON
0533 138 63 89
GSM
0532 054 84 47
YETKİLİ
Mehmet EMİN