22.09.2019 - Firma Rehberlerim

TUR GRUP İNŞAAT MAKİNA KİMYA TEKSTL GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

FİRMA DETAYLARI

Henüz resim eklenmemiş.

TUR GRUP İNŞAAT MAKİNA KİMYA TEKSTL GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ , 2010 yılında Ankara merkezli olarak kurulan finansal gücü ve uygulamalarındaki kalite ve güvenirliliği ile beklentileri istikrarlı bir şekilde karşılamayı sürdürmektedir. YOL İNŞAAT MAKİNA KİMYA TEKSTiL GIDA olarak altı ana kolda yayılan ve 2012 yılı itibari ile üst yapı inşaat işine giren TUR GRUP İNŞAAT , yüksek kalitesi ile yurt içi ve yurt dışın da iş makinası.tekstil makinası gıda makinaları nı alımı satımını yapmaktadır bu projelerini gerçekleştirdiği alanlara vizyon katacak nitelikte uygulamalar gerçekleştirmektedir TUR GRUP İNŞAAT , ihtiyaçlara uygun projeler üreterek Türkiye’nin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak için hizmet vermektedir.
TUR GRUP İNŞAAT MAKİNA KİMYA TEKSTİL GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ ülke içi ve ülke dışı bağlantılarıyla da her daim projeler hazırlayan ve var olan projeleriyle kendinden söz ettirmektedir.
Misyonumuz
İNŞAAT, MAKİNA KİMYA TEKSTİL GIDA sektörlerinde faaliyet gösteren TUR GRUP insan odaklı, çağının ilerisinde ve sürekli gelişen kaliteli anlayışıyla ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor.
Vizyonumuz
TUR GRUP, ülke içi ve ülke dışı bağlantılarıyla da her daim projeler hazırlayan ve var olan projeleriyle kendinden söz ettirmektedir.

ADRES
Şeker Mahallesi, 1417. Cd. No:26, 06820 Eryaman
TELEFON
0312 9999 158
FAKS
0312 963 0 973
GSM
05326732325
YETKİLİ
ahmet kahveci