26.09.2021 - Firma Rehberlerim

Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,

FİRMA DETAYLARI
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları, Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,
Onur Yemek Fabrikası,kayseride cataring firmaları,

https://i.hizliresim.com/ZELn3g.gifhttps://i.hizliresim.com/LnpG90.gif

https://i.hizliresim.com/kWj0GJ.jpgAmacımız, kaliteli bir yemeği hizmet sunduğumuz potansiyele her gün aynı titizlik içerisinde hazırlanışını ONUR Yemek Üretim Tesisi’nin işleyiş tarzını, yapısını ve vizyonunu görselliğe taşıyarak sizlere yansıtmak ve duyulan güvenin boş olmadığını belirtmek adınadır.

https://i.hizliresim.com/5Q8qyD.gifhttps://i.hizliresim.com/pWR2nJ.gif

https://i.hizliresim.com/0B7rL8.jpgPaket yemek, taşıma yemek, tencere yemek, catering ve tabldot yemek alanında hizmet veren firmamız, bünyesinde çalıştırdığı, marifetli, lezzet ustası aşçıları ve deneyimli dağıtım ekibi ile yemek konusunda hassas olduğunuz her konuyu dikkate alıyor, hizmetimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Mutlaka her zaman Gıda Mühendisimiz doğrultusunda hareket ediyoruz. Çalıştığımız kişi ya da kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgili firma olarak elimizden geleni yapıyoruz. Yemekhanelerimizi yerinde görebilir, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Kayseri de olan firmamızın çalışma alanlarını ve çalışanlarını görmek ve denetlemek istediğinizde, bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

https://i.hizliresim.com/N15GgX.jpg

Catering

Genel olarak toplantılarda, düğünlerde, nişanlarda, doğum günlerinde, davetlerde ve çeşitli organizasyonlarda yemek sorununu toplu bir şekilde çözüme kavuşturmak kesinlikle catering ile daha pratik bir yoldur. Aynı zamanda bilinmelidir ki, catering firmaları, bünyelerinde  gıda mühendisi bulundurmak zorundadır ONUR YEMEK artı olarak bünyesinde  gıda mühendisi + gıda teknikeri ve şef aşçı bulundurmakdır , Bir diğer yandan catering hizmeti, halk dilinde sıkça kullanılan şekliyle sadece bir tabldot hizmeti değildir esasında. Çünkü bu iş çok ciddi, büyük ve organizasyon gerektiren bir iştir. Bu catering şirketleri, toplu yemek olarak, düğün, nişan, doğumgünü gibi pek çok davetlerde organizasyon hizmeti verebilmektedirler. Özellikle de günümüzde zamanın gerçekten hızlı geçmesi ve çok değerli olması da bunu daha önemli kılıyor.

https://i.hizliresim.com/OLRa0n.jpg

ONUR YEMEK birçok kolu mevcuttur hertürlü organizasyon ve vb hizmeti karşılayabilecek alan ve ekipman, personel ve kapasiteye sahipdir.İnsanlar paralarını, zamanlarını iyi değerlendirmekten yanalar ve bu anlamda gelişen catering firmaları, fazlasıyla ilgi görmektedir. Dolayısıyla da bu konuda diğer eksik yönleri beraberinde getirmektedir diyebiliriz. Tercihlerinizin yanında, catering veya toplu yemek firmaları ile yaptığınız anlaşmalar ile birlikte, özellikle de

https://i.hizliresim.com/nWAymV.pngGıda Sicil Sertfikası”,Gıda Üretim Sertifikası’nın aynı zamanda”,Kalite ve Hizmet belgelerine  hijyen ilaçlama temizlik belgeleri dikkat edilerek atlanmaması gerekmektedir şüphesiz. Düğünler, nişan, doğum günü, gibi pek çok davet ve organizasyonlarda iyi bir hizmet çıkaran catering firmaları, toplu yemek olarak hizmet verirler. Yine en çok da bu organizasyonlarda misafirlere ikramda yine bu firmalar bulunmaktadır. Her açıdan kolaylık sağlanmakatdır bu şekilde. Zaman, sağlık, hijyen, kalite, hizmet hepsini bir arada sunmak da onların yaptıkları işin kalitesini göstermektedir diyebiliriz. Çünkü herkes biliyor ki büyük organizasyonlar yapılacağı zaman, bu işin en büyük çilesi olan yemek yapma işlemi çok zordur ve bu firmalar sayesinde daha kolay bir durum olmaya dönmüştür. Dolayısıyla açık yüreklilikle tavsiye edilebilir ki bu organizasyonları düzenlerken, büyük bir yükten kurtulmak adına en uygun bir catering firmasıyla anlaşmak her açıdan işleri kolaylaştıracaktır. Bu yüzden bu tarz davetler vermeden önce, yemek için de ayrı bir araştırma yaparak, güvenle temin edebileceğiniz firmalar bulabilirsiniz elbette. Kesinlikle hizmet konusunda sizler için çok büyük bir kolaylık olacaktır.

https://i.hizliresim.com/ZELn7G.jpg

ONUR Yemek olarak biz hizmetimiz herşekilde arkasındayız bulundumuz sektöre yeni bir anlayış ve hijyen getirme çabası içindeyiz biz işimizin bilincindeyiz lezzetli temiz hijyenik yemek yapmayı sürdürüyoruz.Müşterilerimizden gelen memnuniyet bizi onure etmektedir .

https://i.hizliresim.com/pWR2Ba.jpg


ADRES
Yenı Termınal Yanı MetalSan Sanayı Sıtesı No :4 / 6 KAYSERİ
TELEFON
0 352 231 88 31
FAKS
0 352 231 88 31
GSM
0 532 676 27 94
YETKİLİ
Murat ÖZOKUTAN