12.06.2021 - Firma Rehberlerim

Koyuncuoğlu Tesisat

FİRMA DETAYLARI
Koyuncuoğlu Tesisat Koyuncuoğlu Tesisat Koyuncuoğlu Tesisat Koyuncuoğlu Tesisat Koyuncuoğlu Tesisat Koyuncuoğlu Tesisat Koyuncuoğlu Tesisat
Koyuncuoğlu Tesisat
Koyuncuoğlu Tesisat
Koyuncuoğlu Tesisat
Koyuncuoğlu Tesisat
Koyuncuoğlu Tesisat
Koyuncuoğlu Tesisat
Koyuncuoğlu Tesisat

Çanakkale kepez Su  Firması çanakkale ’in ilçelerine su tesisat hizmetleri vermektedir. Deneyimli ve güvenilir su tesisatçıları ile müşterilerinin her türlü problemlerini haftanın 7 günü saat fark etmeksizin çözüm üretebilen firma, kurulduğu yıldan itibaren yüzlerce müşterisini memnun etmeyi başarabilmiştir. 

Kısa sürede en güvenilir su tesisat firmalarından biri olmayı başaran  Tesisat firması, her zaman çözüm odaklı olmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir. Firma ve çalışanları, geleneksel su tesisat firmalarının çalışma tarzlarını bir kenara iterek, su tesisat işlerine farklı bir bakış açısı ile uzun vadeli ve yenilikçi çözümler üreten bir çalışma tarzı ve iş disiplini geliştirmişlerdir. 

Geleneksel su tesisat firmaları tesisat işlerini eski tarz deneme yanılma yollarını kullanarak çözümler üretirlerken,  Su Tesisat firması teknolojinin tüm olanaklarını deneyimleri ile birleştirip kalıcı çözümler üretmektedirler. Ne yazık ki ülkemizde birçok iş sektöründe olduğu gibi su tesisatı sektöründe de gelişim sorunları bulunmaktadır. Yenilikçi çözüm yolları aranmaktansa usta çırak ilişkileri ile edinilmiş eski bilgilerin kullanımı devam etmektedir. Maliyet ve ömür hesapları yapılmadan geçici çözümler üretilmekte ve bu yüzden de tesisat problemleri sürekli olarak belirli aralıklarla tekrar etmektedirler. Uzun yıllar devam eden tesisat problemleri hem maliyeti arttırmakta hem de yapılara büyük zararlar vermektedirler.

koyuncuoglu Su Tesisat firması olarak su tesisatı sektörünün bu durumunu net olarak görmekte ve her zaman uzun vadeli, en makul çözümleri üretmeye çalışmaktayız. Bu vizyon ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizin memnuniyetlerini gördükçe bakış açımızın ve çalışma prensiplerimizin ne kadar doğru olduğunu her defasında tekrar tekrar görüyoruz. 

Sizde tesisat işlerinizde uzun ömürlü kaliteli çözümler arıyorsanız bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

  • Kirli Temiz Su Tesisatı
  • Mutfak Banyo ve Tuvalet Su Tesisatları
  • Havuz ve Yangın Su Tesisatları
  • Doğalgaz Kombi ve Petek Bakımı
  • Su Kaçağı Tespiti
  • Tesisat Tıkanıklık Açma

ADRES
Cumhuriyet Mahallesi Kaptan Şükrü Erten Sokak No:2 KEPEZ ÇANAKKALE
TELEFON
0543 621 74 43
FAKS
0543 621 74 43
GSM
0532 521 81 71
YETKİLİ
Özcan KOYUNCU