26.09.2021 - Firma Rehberlerim

Hakkımızda

FirmaRehberlerim.Com  Firma Şirket Rehberi,Firma Rehberleri,Şirket Rehberleri

FirmaRehberleri internet üzerinden tüm Türkiye’ye yayın yapan veiçinde tüm sektörleri bulunduran detaylı bir firma rehberidir.

Mevcut kategorilerimiz her geçen gün yenilenerek gerek İzmir gerekseTürkiye çapında yeni firmaların katılımı ile büyümektedir.

FirmaRehberlerimde anahtar kelimeye, sektöre, ilçeye ve semte görearama yapılabilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz en doğru ve en yakın firmaya ulaşmanız amaçlanmıştır.

FirmaRehberlerimin önemli amaçlarından biri de Türkiye çapındafirmaları bir araya getirerek onların imkânlarını geliştirmelerine katkıdabulunmaktır.

FirmaRehberlerim aşağıda açıklanmış olan imkânları ile siz firmalarımızahizmet etmektedir.

TANITIM SAYFASI

Firmanızla ilgili iletişim bilgilerini, firmanızla ilgili faaliyet alnını ve firma tanıtımını anlatan bir açıklamayı girebilirsiniz.

Firmanızı içerden dışardan tanıtan, firmayı ifade eden resimlerinizi ve firma logonuzu ekleyebilirsiniz.

Ürün resimlerinizi ve bu resimlere gerekli bilgileri (fiyat, ölçüleri gibi) ekleyerek ürün tanıtımı yapabilirsiniz.

Alım ve satımlarınız hakkında bilgiler, talepleriniz ve ilanlarınızı girebilir, insanlara duyurularınızı yapabilirsiniz.

TEKLİFLER

Firma Rehberlerim’e kayıtlı kullanıcılara teklif gönderebilirsiniz, yinediğer firmalardan teklif alabilirsiniz.

KAMPANYALAR

Firmanızın dönemsel olarak  yapmış olduğu kampanyaları bu alandanyayınlayabilirsiniz.

Örneğin ayakkabı satıyorsunuz ve yani sezona gireceksiniz. Elinizdekiayakkabılarla ilgili kampanyalarınızı bu alanda yayınlayabilirsiniz.

İLANLAR

Gerek firma gerekse kullanıcı bazında her türlü ilan imkânı ile hedefinize en kısa sürede ulamanızı sağlar.

FRANCHISING

Franchising bir hizmet ya da ürünün imtiyaz hakkına sahip firmanın, belirlibir zaman şart ve sınırlamalar dâhilinde işle ilgili yönetim veorganizasyona ilişkin bilgi ve destek (*know-how) sağlamak sureti ileimtiyaz hakkını ticari işler yürütmek üzere ikinci tarafa verdiği imtiyazdandoğan, sürekli ve uzun dönemli bir iş ilişkilerinin bütünüdür.

Franchising, birbirinden bağımsız iki taraf arasında meydana getirilensözleşmesel bir ilişkidir

Franchising ilanlarınızı sitemiz üzerinden yayınlayarak firmanızın, markanızın ve gelirlerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Misyonumuz

Ziyaretçilerimizin ve firma sahiplerinin ulaşmak istedikleri firmalara en kolay şekilde ulaşmalarını sağlamak, firmaların satınalma ve satışfaaliyetlerinde çözüm ortağı olmak. Bu sayede firma gelişimine katkıdabulunmak.

Vizyonumuz

Firma Rehberlerim’i geliştirerek, tüm Türkiye’ye hitap eden bir firma rehberi yapmak ve ihtiyaç duyulan tüm firmalara sitemiz üzerindenulaşılmasını sağlamak…..