13.04.2021 - Firma Rehberlerim

FALCON GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD.ŞTİ

FİRMA DETAYLARI

Henüz resim eklenmemiş.

Maxlogic & Mavigard yangın ve gaz algılama sistemleri, günümüz iş ve yaşam alanlarının her yerinde uygulanabilir sistemlerdir. Teknolojinin ve üretimin artışıyla birlikte hızla sanayileşen ülkemizde, fabrikalar ve üretim tesisleri sürekli olarak risk altındadırlar. Maxlogic & Mavigard yangın ve gaz algılama sistemleri, olası risklere karşı kendinizi ve işletmenizi güvene almanız konusunda yardımcı olmaktadır. Elektronik ortamda durum kontrolü yapmak ve anında müdahale etmek artık çok pratik olacak. Siz işlerinizi yaparken sizi ve ortamı korumak Maxlogic & Mavigard yangın ve gaz algılama sistemleri sayesinde olacaktır.
Maxlogic & Mavigard yangınve gaz algılama sistemleri ne işe yarar?
Büyük ve küçük işletmelerde kullanılan yangın sistemleri, yangın çıkma esnasında ikaz ve alarm sistemini devreye sokarak olası faciaların önüne geçmek için kullanılır. Sistem devreye girdiğinde uyarılar ve varsa yangın söndürme sistemleri otomatik olarak devreye girer böylelikle olası facialardan kurtulmak çok daha kolay hale gelir. Çeşitli algılama üniteleri kullanılarak geliştirilen Maxlogic & Mavigard yangın sistemi, alanında en başarılı sistemlerden biri olup yazılımı ve elektronik aksamları en iyi şekilde tasarlanmıştır.Optik duman, Isı dеdеktörü, gaz dedektörü, butonlar, multisеnsör dedektörler,siren vb) gеlеn sinyalleri gibi elemanlar devreye girerek yangın algılama ve söndürme sistemlerinin devreye girmesi sağlanır.
Konusunda yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız ile yapacağınız çalışmalarda kendi güvenliğinizi ve maddi kaynaklarınızı güvene alabilirsiniz. Maxlogic & Mavigard yangın ve gaz algılama sistemleri sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan tehlikelere karşı kendinizi güvene alacaksınız. Güçlü Stok, Kaliteli Hizmet ve Uygun fiyatlı Ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
www.falconguvenlik.com.tr #mavigard @maxlogic

ADRES
PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK KAT:8 NO:779-781 ŞİŞLİ İSTANBUL
TELEFON
+902122226491
FAKS
02122224704
GSM
05322540743
YETKİLİ
AYDIN YAVUZ