17.10.2019 - Firma Rehberlerim

Fakro

FİRMA DETAYLARI

Henüz resim eklenmemiş.

İhtiyaç duyduğunuz çatı merdiveni için evinizde ne kadar alana sahip olduğunuza bağlıdır. Örneğin alan bir sorunsa, katlanamayan ve bir çatı katındaki ambarda saklanamayan sabit bir çatı katı merdiveni almak istemeyebilirsiniz. Bu durumda, katlanabilir bir çatı merdiveni veya potansiyel olarak metal asma kat merdiveni merdivenlerimizden biri almaya değer.

Çatı katı merdivenlerimizin bir kısmı size ek güvenlik için ekstra tırabzan takma seçeneği sunarken bazılarında tırabzan takılı olarak gelir. Örneğin, sabit çatı katı merdivenlerimizden bazıları standart olarak tırabzanlarla gelmez. Bunların isteğe bağlı bir ekstra olarak eklenmesi gerekir. Emin değilseniz, sadece ürün açıklamasını kontrol edin, bu size ne olacağını söyleyecektir.

Korkuluklarda olduğu gibi, tüm çatı merdivenlerimiz standart olarak kapakla gelmiyor. Sahada, kapaklarla birlikte gelen tüm çatı merdivenlerini gösteren bir kategori var, o yüzden oraya gitmek en iyisidir. Ayrıca tavan açıklığınıza uyacağından emin olmak için, tavan kapağının boyutu için ürün açıklamasını kontrol etmeye değer olabilir. Ahşap merdivenler söz konusu olduğunda bunlar ya sabit ya da yerden tasarruf amacıyla, genellikle döşeme kapağına düzgünce katlanırlar. Gerçekten, merdivenin hangi uygulama için gerekli olduğuna ve ne tür alan kısıtlamalarına sahip olacağınıza bağlıdır.

ADRES
Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
TELEFON
0216 498 89 81
FAKS
0216 498 89 81
GSM
0533 966 28 57
YETKİLİ
Özkan Demircan