04.12.2021 - Firma Rehberlerim

Cenk Dekorasyon

FİRMA DETAYLARI
Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon
Cenk Dekorasyon

http://i.hizliresim.com/4PZNk4.gif

http://i.hizliresim.com/BrRj9G.jpg

Cenk dekorasyon Ltd.Şti. Yüksel GEYİK tarafından kuruldu. Firmamız Dekorasyon sektöründe sürekli kendini yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda evinizi yeniliyor, rahat edebileceğiniz mekanlar oluşturuyoruz.estetik ve fonksiyonelliği ön planda tutarak, dizaynlarını yenileyerek müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

http://i.hizliresim.com/X0DZDo.jpgYaptığımız tüm işlerin heyecanını ayrı ayrı yaşıyor, sonuçta çıkacak mükemmel tabloyu beraber görmeyi düşlüyoruz.hayal ettiğiniz eviniz ile ilgili her konuda hizmetinizdeyiz.Cenk Dekorasyon olarak işin sonunda sizlerin mutlu yüzleri bizlerin yeniliklere ulaşmasına katkı sağlayacaktır.Düşlediğiniz evinizin tamamı Cenk dekorasyonda…

http://i.hizliresim.com/AL0jE7.jpgMisyon

Kurulduğundan bu yana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçmeyeceği “güven” ilkesi ve ‘Kaliteden herkes sorumludur’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlı olan firmamız, gelecekteki başarılarının meyvelerini sosyal, kültürel ve çevre projelerine yapacağı katkılarla paylaşmayı hedeflemektedir.

http://i.hizliresim.com/371k94.png

Vizyon

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen şirketimiz Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak, ülkesine değer katarak, inşaat dekorasyon sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

http://i.hizliresim.com/BrRjRj.jpg

ADRES
Şirinkapı Mah.1058 Sok/A No:9 Buca /İZMİR
TELEFON
0232 442 44 27
FAKS
0232 442 44 27
GSM
0537 694 22 98
YETKİLİ
Yüksel GEYİK