26.09.2021 - Firma Rehberlerim

Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,

FİRMA DETAYLARI
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları, Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,
Cemrem Koltuk Döşeme,bozyakada koltuk döşeme firmaları,

https://i.hizliresim.com/Qp5XQv.gif

https://i.hizliresim.com/rJ4YYB.jpg

Cemrem Koltuk olarak koltuk döşeme ve koltuk tamiri sekötöründe 2009 yılından günümeze faaliyet göstermekteyiz.Karabağlardaki işyerimizle Türkiye ‘nin her tarafına iş teslimatı yapmaktayız.Alanında hizmet veren büyük servis ağımızla hizmet vermekteyiz….

https://i.hizliresim.com/Oyb2Vz.gif

https://i.hizliresim.com/AyVZZ7.jpg

Firmamız koltuk tamiri döşeme tamiri özel koltuk yapımı siparişle koltuk imalatı modern köşe Koltuklar yapımı kanepe, perjer, markiz, dinlenme, yatak başı, puf, armut, çekyat döşeme, makas değişimi, bahçe minderi, şark köşesi, oturma grubu,duvar döşeme kaplama, yer minderi, disko bar döşeme, laja mobilya cilası, altın varak, eskitme gamalak, cila, sandalye kılıfı ve yüz değiştirme konularında hizmet vermektedir. Her türlü soru, talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/Gy7bp7.jpgHer çeşit koltuk tamiri, koltuk yüz değişimi ve koltuk cila bakımları. Ev, işyeri, otel, cafe, mekanlarının oturma grupları tamir ve yenilenme işleri. İstenilen ölçüde ve istenilen modelde kanepe, koltuk, berjer, köşe takımı, josefin, puf imalatı; birinci sınıf sünger ve malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

https://i.hizliresim.com/pGAvgm.jpgEski Deyip Koltuk Takımları Ve Cekyatlarınızı Atmayın! Sevdiginiz Koltuk Takımlarınıza Yeniden Hayat Verelim. Buyrun Bir Kahve Eşliğinde Arzu Etiginiz Dizayn Kumaşı Birlikte Şeçelim…2 Yıl Garantili Yeni Sezon Kumaşlarımız Gelmiştir Ayrıca Kredi Kartına Taksit İle Kolay Ödeme Seçenegi Önce Güven Sonra Zerafet….CEMREM KOLTUK

https://i.hizliresim.com/jQMzzG.png

Koltuk Döşeme Tamiri

Ev veya ofislerinizde senelerce hizmetinizi gören ürünlerin yıpranması veya çeşitli şekillerde zarar görmesi halinde her bakımdan tamiri firmamızca yapılabilmektedir. Koltuk, oturma grubu, ahşap ofis koltukları, sandalyeler ve diğer tüm döşeme ürünlerinin tamiri firmamızca gerçekleştirilmektedir.

https://i.hizliresim.com/ROAE6G.jpg

Koltuk Döşeme imalatı

Günümüzde satın alma tercihlerinin ne yazık ki düşürdüğü ürün kalitesinin karşısında dimdik duran mobilya sektörünün öncülerinden olan firmamız, yüksek standartlardaki koltuk imalatı işlemleri ile daima hizmetinizdedir.  Market ürünleri ve modüler ürünlerle arasında ciddi kalite farkı bulunan yerli imalat mobilya ürünlerimizi satın alıp, senelerce sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/AyVZyq.jpg

Özel Sipariş Koltuk Döeşeme İmalatı

Özel mekanlar için koltuk imalatı ihtiyaçlarınız veya tamamen kendi tasarımınız olmasını istediğiniz Özel Sipariş Koltuk İmalatı işlemlerimizle hizmetinizdeyiz. Bize neye ihtiyacını olduğunu söylemeniz yeterli. Yalnızca koltuk takımlar değil, döşeme ile ilişkili her türlü imalat işi ile hizmetinizdeyiz.

https://i.hizliresim.com/8NOm9V.jpg

Koltuk Döşeme Yenileme

Yıpranmış ve/veya fiziksel olarak hasar görmüş koltuk ve diğer döşeme ürünleriniz için her türlü yenileme işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Eskidi diye çöpe atmak yerine, bu eşyaları çok iyi biçimde değerlendirebilirsiniz. Yüksek kalitedeki işçilik ve materyal ile, koltuklarınızı satın aldığınız günkü kondüsyonuna geri döndürüyoruz.Her çeşit koltuk tamiri, koltuk yüz değişimi ve koltuk cila bakımları. Ev, işyeri, otel, cafe, mekanlarının oturma grupları tamir ve yenilenme işleri. İstenilen ölçüde ve istenilen modelde kanepe, koltuk, berjer, köşe takımı, josefin, puf imalatı; birinci sınıf sünger ve malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

https://i.hizliresim.com/g9gjkR.jpg

Vizyonumuz

Modern çağı takip etmek, yeni teknolojiler ışığında işimizi en yüksek standartlara getirecek gelişmeleri bünyemize katmak birincil amacımızdır. Bunun yanında müşteri memnuniyeti için gerekli tüm prosedürleri geliştirmek ve iletişim kalitesini yüksek tutarak ihtiyaçları ve talepleri doğru anlamak, bu sayede kusursuz sonuçlara ulaşmayı garantilemek gayesi ile çalışmaktayız. Elbette vizyonumu en iyi işi en uygun fiyatlarla ortaya koymak ve her zaman sektörün işaret edilen firmalarından birisi olmaktır. Dürüst, iyi niyetli ve kaliteli işletmecilik anlayışı ile birlikte yüksek standartlardaki teknik kapasitemizi bir araya getirip, en iyi firmalardan olarak kalmak nihai olarak vizyonumuzun çerçevesi olmaktadır. Elbette sıfır şikayet ve %100 memnuniyet de vizyonumuzun ayrılmaz parçalarıdır.

https://i.hizliresim.com/nJdY20.jpg

Misyonumuz

Toplumsal fayda yaratacak ürün ve hizmetleri üretmek. Kendimizle birlikte ulusumuzun bekasına hizmet edecek yüksek standartlarda ürün ve hizmetleri ortaya koyarak ekonomik fayda yaratmak. Müşterilerin işlemlerden azami faydayı elde etmesini sağlamak. Kaliteli imalat ve tamir çözümleri üreterek ekonomik faaliyetler içerisinde katma değer yaratmak işletmecilik misyonlarımızdır. Mobilya sektöründe kurumsallaşmayı teşvik etmek ve böylece sektörün ileri gitmesine yardımcı olmak ise sektörel misyonumuzdur. Ayrıca iyi niyetle samimi çabayı sarf ederek, aldığımız ücretin karşılığını vermek etik misyonunu da canı gönülden benimsemiş olduğumuzu gururla beyan ederiz.

https://i.hizliresim.com/8NOmQa.jpg

ADRES
3036 Sok No:54/a Bozyaka-Karbağlar / İZMİR
TELEFON
0232 250 44 61
FAKS
0232 250 44 61
GSM
0534 261 44 61
YETKİLİ
Soner Gökgöz